Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Mia Farrow - rozmiar stanika

Mia Farrow rozmiar biustonosza
Maria de Lourdes Villiers-Farrow (ur. 9 lutego 1945 w Los Angeles) - amerykańska aktorka, zdobywczyni Złotego Globu. Silnie zaangażowana w działalność społeczną, m.in. jako Ambasadorka Dobrej Woli UNICEF.
Jaki stanik nosi Mia Farrow? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Mia Farrow jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Morgan Fairchild - rozmiar stanika

Morgan Fairchild rozmiar biustonosza
Morgan Aimee Alexandra Fairchild, właściwie Patsy Anne McClenny (ur. 3 lutego 1950 roku w Dallas, w stanie Teksas) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa.
Jaki stanik nosi Morgan Fairchild? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Morgan Fairchild jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Sherilyn Fenn - rozmiar stanika

Sherilyn Fenn rozmiar biustonosza
Sheryl Ann Fenn (ur. 1 lutego 1965 w Detroit w stanie Michigan, USA) - nominowana do nagrody Emmy i Złotego Globu amerykańska aktorka. Międzynarodową sławę zyskała dzięki roli Audrey Horne w serialu Davida Lyncha Miasteczko Twin Peaks z 1990 roku. Jest również znana ze swej kreacji w filmach Myszy i ludzie, Ruby, Boxing Helena oraz głównej roli w biograficznym filmie o Elizabeth Taylor - Liz: Historia Elizabeth Taylor.
Jaki stanik nosi Sherilyn Fenn? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sherilyn Fenn jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Adriana Fonseca - rozmiar stanika

Adriana Fonseca rozmiar biustonosza
Adriana Fonseca Castellanos (born March 16, 1979 in Veracruz, Veracruz) is a Mexican actress.
Jaki stanik nosi Adriana Fonseca? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Adriana Fonseca jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Ana Carolina da Fonseca - rozmiar stanika

Ana Carolina da Fonseca rozmiar biustonosza
Ana Carolina da Fonseca (born October 25, 1978) is a Brazilian-American actress, television personality and model.
Jaki stanik nosi Ana Carolina da Fonseca? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ana Carolina da Fonseca jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Oprah Winfrey, Maria Kanellis, Penelope Cruz, Alicia Silverstone, Summer Altice, Jill Goodacre, Sanaa Lathan, Pia Zadora, Mary Tyler Moore, Christie Brinkley

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.