Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jennifer Ellison - rozmiar stanika

Jennifer Ellison rozmiar biustonosza
Jennifer Ellison (ur. 30 maja 1983 r. w Liverpoolu) - brytyjska aktorka, modelka i piosenkarka.
Jaki stanik nosi Jennifer Ellison? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennifer Ellison jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70E.

Mary Elizabeth Winstead - rozmiar stanika

Mary Elizabeth Winstead rozmiar biustonosza
Mary Elizabeth Winstead (ur. 28 listopada 1984 w Rocky Mount w stanie Karolina Północna) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Mary Elizabeth Winstead? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Mary Elizabeth Winstead jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 65B.

Sophie Ellis Bextor - rozmiar stanika

Sophie Ellis Bextor rozmiar biustonosza
Sophie Michelle Ellis-Bextor (ur. 10 kwietnia 1979 r.) - brytyjska piosenkarka popowa.
Jaki stanik nosi Sophie Ellis Bextor? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sophie Ellis Bextor jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Tamsin Egerton - rozmiar stanika

Tamsin Egerton rozmiar biustonosza
Tamsin Egerton (ur. 26 listopada 1988 w Hampshire w Anglii) - brytyjska aktorka.
Jaki stanik nosi Tamsin Egerton? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Tamsin Egerton jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Emily Osment - rozmiar stanika

Emily Osment rozmiar biustonosza
Emily Osment (ur. 10 marca 1992 r. w Los Angeles w Kalifornii) - amerykańska aktorka filmowa, piosenkarka i autorka tekstów.
Jaki stanik nosi Emily Osment? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Emily Osment jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Alex Curran, Jennie Garth, Kimberly Stewart, Mary Tyler Moore, Alexis Thorpe, Stacy Fuson, Christina Aguilera, Rita Wilson, Samantha Mathis, Sofia Vergara

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.