Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Emma Watson - rozmiar stanika

Emma Watson rozmiar biustonosza
Emma Charlotte Duerre Watson (ur. 15 kwietnia 1990 w Paryżu, Francja) - angielska aktorka i modelka, która zyskała popularność dzięki roli Hermiony Granger, jednej z głównych bohaterów w serii filmów o Harrym Potterze.
Jaki stanik nosi Emma Watson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Emma Watson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Erika Eleniak - rozmiar stanika

Erika Eleniak rozmiar biustonosza
Erika Maya Eleniak (ur. 29 września 1969 w Glendale) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa.
Jaki stanik nosi Erika Eleniak? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Erika Eleniak jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Eva Herzigova - rozmiar stanika

Eva Herzigova rozmiar biustonosza
Eva Herzigová (ur. 10 marca 1973 w Litvínovie) - czeska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Eva Herzigova? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Eva Herzigova jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Eva Mendes - rozmiar stanika

Eva Mendes rozmiar biustonosza
Eva Mendes (ur. 5 marca 1974 r. w Miami, USA) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Eva Mendes? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Eva Mendes jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Linda Evangelista - rozmiar stanika

Linda Evangelista rozmiar biustonosza
Linda Evangelista (ur. 10 maja 1965 w Ontario) - kanadyjska modelka.
Jaki stanik nosi Linda Evangelista? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Linda Evangelista jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Jenna Jameson, Willa Ford, Magdalena Wrobel, Maggie Gyllenhaal, Nadine Coyle, Hayley Atwell, Q'Orianka Kilcher, Josie Maran, Amy Smart, Robin Givens

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.