Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Angie Everhart - rozmiar stanika

Angie Everhart rozmiar biustonosza
Angie Everhart, właściwie Angela Kay "Angie" Everhart (ur. 7 września 1969 roku w Akron, w stanie Ohio) - amerykańska aktorka i modelka.
Jaki stanik nosi Angie Everhart? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Angie Everhart jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Carmen Electra - rozmiar stanika

Carmen Electra rozmiar biustonosza
Carmen Electra (właśc. Tara Leigh Patrick, ur. 20 kwietnia 1972 r. w Sharonville) - amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka. Była członkini The Pussycat Dolls.
Jaki stanik nosi Carmen Electra? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Carmen Electra jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Elin Nordegren - rozmiar stanika

Elin Nordegren rozmiar biustonosza
Elin Maria Pernilla Nordegren (ur. 1 stycznia 1980 w Sztokholmie) - szwedzka fotomodelka.
Jaki stanik nosi Elin Nordegren? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Elin Nordegren jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Elisabeth Hasselbeck - rozmiar stanika

Elisabeth Hasselbeck rozmiar biustonosza
Elisabeth Hasselbeck (née Filarski; born May 28, 1977) is an American television talk show host and television personality. She was a contestant on Survivor: The Australian Outback (2001) and is a co-host on the daytime talk show The View.
Jaki stanik nosi Elisabeth Hasselbeck? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Elisabeth Hasselbeck jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Elizabeth Berkley - rozmiar stanika

Elizabeth Berkley rozmiar biustonosza
Elizabeth Berkley (ur. 28 lipca 1972 w Farmington Hills w stanie Michigan) - amerykańska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna.
Jaki stanik nosi Elizabeth Berkley? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Elizabeth Berkley jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Layla Kayleigh, Deborah Caprioglio, Selma Blair, Jodie Sweetin, Christina Hendricks, Kirsty Gallacher, Vanessa Carlton, Rashida Jones, Cynthia Watros, Ashley Tisdale

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.