Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Doris Day - rozmiar stanika

Doris Day rozmiar biustonosza
Doris Day, właśc. Doris Mary Ann Kappelhoff (ur. 3 kwietnia 1924 w Cincinnati) - amerykańska piosenkarka i aktorka filmowa. Córka Wilhelma (Williama) Kappelhoffa (1892-1967) i Almy Welz. Jest Amerykanką niemieckiego pochodzenia.
Jaki stanik nosi Doris Day? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Doris Day jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Drew Barrymore - rozmiar stanika

Drew Barrymore rozmiar biustonosza
Drew Barrymore (ur. 22 lutego 1975 roku w Culver City, Kalifornia, USA) - amerykańska aktorka, producentka i reżyserka filmowa. Zdobywczyni Złotego Globu za rolę w filmie telewizyjnym Szare ogrody.
Jaki stanik nosi Drew Barrymore? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Drew Barrymore jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Dyanne Thorne - rozmiar stanika

Dyanne Thorne rozmiar biustonosza
Dyanne Thorne (born October 14, 1943, in Greenwich, Connecticut, USA) is an American actress, nude model for pin-up magazines, and former Las Vegas showgirl. She is best known for starring in four "Ilsa" sexploitation movies that influenced the Nazi exploitation film genre.
Jaki stanik nosi Dyanne Thorne? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Dyanne Thorne jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.

Frederique Van Der Wal - rozmiar stanika

Frederique Van Der Wal rozmiar biustonosza
Jaki stanik nosi Frederique Van Der Wal? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Frederique Van Der Wal jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Geena Davis - rozmiar stanika

Geena Davis rozmiar biustonosza
Geena Davis, właściwie Virginia Elizabeth Davis (ur. 21 stycznia 1956 w Wareham w stanie Massachusetts, USA) - amerykańska aktorka filmowa. Zdobywczyni najważniejszej nagrody w świecie filmu - nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, Oscara, za drugoplanową rolę w filmie Przypadkowy turysta (The Accidental Tourist, 1988).
Jaki stanik nosi Geena Davis? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Geena Davis jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Elin Nordegren, Mary Pierce, Kate Winslet, Vida Guerra, Courteney Cox, Meg Ryan, Nancy Kerrigan, Shakira, Aimee Teegarden, Hayley Williams

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.