Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Deborah Norville - rozmiar stanika

Deborah Norville rozmiar biustonosza
Deborah Norville (born August 8, 1958) is an American television broadcaster and journalist. Since 1995 she has been host of the syndicated American television program Inside Edition. She earlier hosted Today on NBC, substitute anchored both the NBC Nightly News and the weekend CBS Evening News, and was a host and correspondent for two CBS News magazine programs.
Jaki stanik nosi Deborah Norville? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Deborah Norville jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Demi Moore - rozmiar stanika

Demi Moore rozmiar biustonosza
Demi Moore, właśc. Demetria Gene Guynes Kutcher (ur. 11 listopada 1962 w Roswell) - amerykańska aktorka filmowa.
Jaki stanik nosi Demi Moore? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Demi Moore jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Denise Richards - rozmiar stanika

Denise Richards rozmiar biustonosza
Denise Lee Richards (ur. 17 lutego 1971 roku w Downers Grove, w stanie Illinois, USA) - amerykańska aktorka filmowa i modelka.
Jaki stanik nosi Denise Richards? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Denise Richards jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Diane Lane - rozmiar stanika

Diane Lane rozmiar biustonosza
Diane Lane (ur. 22 stycznia 1965 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka filmowa i modelka, nominowana do nagrody Oscara za rolę w filmie Niewierna.
Jaki stanik nosi Diane Lane? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Diane Lane jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Dolly Parton - rozmiar stanika

Dolly Parton rozmiar biustonosza
Dolly Rebecca Parton (ur. 19 stycznia 1946 w Sevierville w stanie Tennessee) - amerykańska piosenkarka muzyki country, autorka tekstów piosenek, a także aktorka filmowa i producentka filmowa. Odznaczona Narodowym Medalem Sztuki.
Jaki stanik nosi Dolly Parton? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Dolly Parton jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 90E.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Dasha Astafieva, Hana Soukupova, Tyra Banks, Lil Kim, Lisa Guerrero, Michaela Conlin, Beyonce Knowles, Kim Smith, Yasmeen Ghauri, Melanie Griffith

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.