Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Bo Derek - rozmiar stanika

Bo Derek rozmiar biustonosza
Bo Derek, właściwie Mary Cathleen Collins (ur. 20 listopada 1956 roku na Long Beach, w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka i modelka.
Jaki stanik nosi Bo Derek? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Bo Derek jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Cameron Diaz - rozmiar stanika

Cameron Diaz rozmiar biustonosza
Cameron Michelle Diaz (ur. 30 sierpnia 1972) - amerykańska aktorka i była modelka. Zyskała sławę w latach 90., dzięki rolom w filmach Maska, Mój chłopak się żeni oraz Sposób na blondynkę. Od tego czasu wystąpiła w m.in.: Aniołkach Charliego, Vanilla Sky i Gangach Nowego Jorku, a także dubbingowała postać księżniczki Fiony w serii animowanej Shrek. Diaz była czterokrotnie nominowana do nagrody Złotego Globu.
Jaki stanik nosi Cameron Diaz? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Cameron Diaz jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Claire Danes - rozmiar stanika

Claire Danes rozmiar biustonosza
Claire Catherine Danes (ur. 12 kwietnia 1979 w Nowym Jorku, USA), amerykańska aktorka. Córka Carli i Chrisa Danes. Znana m.in. z filmów Romeo i Julia z Leonardo DiCaprio, Terminator 3: Bunt maszyn oraz Gwiezdny pył.
Jaki stanik nosi Claire Danes? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Claire Danes jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Daisy Fuentes - rozmiar stanika

Daisy Fuentes rozmiar biustonosza
Daisy Fuentes (ur. 17 listopada 1966 w Hawanie, Kuba) - amerykańska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Daisy Fuentes? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Daisy Fuentes jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Dana Delany - rozmiar stanika

Dana Delany rozmiar biustonosza
Dana Welles Delany (ur. 13 marca 1956 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna.
Jaki stanik nosi Dana Delany? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Dana Delany jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Lee Ann Womack, Helen Flanagan, Laura Antonelli, Julia Roberts, Lacey Schwimmer, Nikki Cox, Emma Samms, Samantha Janus, Coco Rocha, Holly Madison

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.