Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Cyndi Lauper - rozmiar stanika

Cyndi Lauper rozmiar biustonosza
Cynthia Ann Stephanie Lauper (ur. 22 czerwca 1953 w Nowym Jorku) - amerykańska wokalistka, kompozytorka, producentka i aktorka, zdobywczyni nagrody Grammy oraz Emmy.
Jaki stanik nosi Cyndi Lauper? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Cyndi Lauper jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Claire Danes - rozmiar stanika

Claire Danes rozmiar biustonosza
Claire Catherine Danes (ur. 12 kwietnia 1979 w Nowym Jorku, USA), amerykańska aktorka. Córka Carli i Chrisa Danes. Znana m.in. z filmów Romeo i Julia z Leonardo DiCaprio, Terminator 3: Bunt maszyn oraz Gwiezdny pył.
Jaki stanik nosi Claire Danes? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Claire Danes jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Claudia Cardinale - rozmiar stanika

Claudia Cardinale rozmiar biustonosza
Claudia Cardinale, właśc. Claude Josephine Rose Cardinale (ur. 15 kwietnia 1938 w Tunisie) - włoska aktorka filmowa. Obok Sophii Loren i Giny Lollobrigidy największa gwiazda kina włoskiego.
Jaki stanik nosi Claudia Cardinale? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Claudia Cardinale jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Claudia Schiffer - rozmiar stanika

Claudia Schiffer rozmiar biustonosza
Claudia Schiffer (ur. 25 sierpnia 1970 w Rheinbergu w Niemczech) - niemiecka modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Claudia Schiffer? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Claudia Schiffer jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Courteney Cox - rozmiar stanika

Courteney Cox rozmiar biustonosza Jaki stanik nosi Courteney Cox? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Courteney Cox jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Alana De La Garza, Magdalena Wrobel, Serena Grandi, Abbie Cornish, Lucy Woodward, Shawn Johnson, Victoria Beckham, Melissa George, Vanna White, Shannyn Sossamon

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.