Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Christina Applegate - rozmiar stanika

Christina Applegate rozmiar biustonosza
Christina Applegate (ur. 25 listopada 1971 roku w Hollywood w Kalifornii) - amerykańska piosenkarka i aktorka, córka producenta muzycznego Roberta Applegate'a i piosenkarki Nancy Priddy.
Jaki stanik nosi Christina Applegate? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christina Applegate jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Christina Hendricks - rozmiar stanika

Christina Hendricks rozmiar biustonosza
Christine Elise McCarthy (ur. 3 maja 1975 w Knoxville w stanie Tennessee, USA) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Christina Hendricks? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christina Hendricks jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 85F.

Christina Ricci - rozmiar stanika

Christina Ricci rozmiar biustonosza Jaki stanik nosi Christina Ricci? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christina Ricci jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Christy Turlington - rozmiar stanika

Christy Turlington rozmiar biustonosza
Christy Turlington (ur. 2 stycznia 1969 w Walnut Creek) - amerykańska modelka lat 90. XX wieku. Karierę modelki rozpoczęła w 1982 w wieku zaledwie 13 lat. Pracowała dla Versace, Chanel, Christiana Lacroix. Jej twarz pojawiała się na okładkach wielu magazynów m.in. w "Vogue"[potrzebne źródło]. Po zakończeniu kariery zajęła się opieką nad dziećmi - córką Grace (urodzoną 25 października 2003) i synem Finnem (urodzonym w lutym 2007), a także propagowaniem zdrowego trybu życia i udziałem w wielu akcjach dobroczynnych. Jest żoną aktora Edwarda Burnsa, z którym pobrała się 7 czerwca 2003 w Nowym Jorku.
Jaki stanik nosi Christy Turlington? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christy Turlington jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Cindy Crawford - rozmiar stanika

Cindy Crawford rozmiar biustonosza
Elite Premier: Londyn
Jaki stanik nosi Cindy Crawford? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Cindy Crawford jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Raven Symone, Tina O'Brien, Kim Raver, Annette Bening, Eva Amurri, Kate Walsh, Meryl Streep, Mya Harrison, Malin Akerman, Kat DeLuna

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.