Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Tara Conner - rozmiar stanika

Tara Conner rozmiar biustonosza
Tara Elizabeth Conner (ur. 18 grudnia 1985 w Dallas, Teksas), Miss USA 2006. Przed zdobyciem tytułu Conner była modelką i kelnerką. Oprócz tytułu Miss USA, zdobyła również tytuły Miss Teen Kentucky 2002, Miss Kentucky 2006 oraz 4. Wicemiss Universe 2006.
Jaki stanik nosi Tara Conner? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Tara Conner jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Tia Carrere - rozmiar stanika

Tia Carrere rozmiar biustonosza
Tia Carrere, właśc. Althea Rae Duhinio Janairo (ur. 2 stycznia 1967 r. w Honolulu na Hawajach) - amerykańska aktorka, modelka i piosenkarka chińsko-hiszpańsko-filipińskiego pochodzenia. Popularność przysporzył jej udział w filmie Świat Wayne'a.
Jaki stanik nosi Tia Carrere? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Tia Carrere jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Vanessa Carlton - rozmiar stanika

Vanessa Carlton rozmiar biustonosza
Vanessa Carlton (ur. 16 sierpnia 1980 w Milford, Pensylwania) - amerykańska piosenkarka i pianistka.
Jaki stanik nosi Vanessa Carlton? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Vanessa Carlton jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Yvonne Catterfeld - rozmiar stanika

Yvonne Catterfeld rozmiar biustonosza
Yvonne Catterfeld - ur. 2 grudnia 1979 w Erfurcie (Niemcy, Turyngia) - niemiecka wokalistka i aktorka.
Jaki stanik nosi Yvonne Catterfeld? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Yvonne Catterfeld jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Faith Hill, Naomi Campbell, Samantha Fox, April Scott, Caprice, Masiela Lusha, Dannii Minogue, Malin Akerman, Lisa Rinna, Lauren Ambrose

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.