Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Charlize Theron - rozmiar stanika

Charlize Theron rozmiar biustonosza
Charlize Theron (ur. 7 sierpnia 1975 w Benoni) - południowoafrykańska aktorka filmowa, laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie Monster.
Jaki stanik nosi Charlize Theron? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Charlize Theron jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Chelsea Handler - rozmiar stanika

Chelsea Handler rozmiar biustonosza
Chelsea Joy Handler (ur. 25 lutego 1975 roku w Livingston w New Jersey) - amerykańska aktorka, modelka, prezenterka telewizyjna i komik.
Jaki stanik nosi Chelsea Handler? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Chelsea Handler jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Cheryl Burke - rozmiar stanika

Cheryl Burke rozmiar biustonosza
Cheryl Bautista Burke (ur. 3 maja 1984) - amerykańska zawodowa tancerka, dwukrotna zwyciężczyni Dancing with the Stars.
Jaki stanik nosi Cheryl Burke? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Cheryl Burke jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Christie Brinkley - rozmiar stanika

Christie Brinkley rozmiar biustonosza
Christie Brinkley, właśc. Christie Lee Hudson (ur. 2 lutego 1954 w Monroe) - amerykańska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Christie Brinkley? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christie Brinkley jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Christina Aguilera - rozmiar stanika

Christina Aguilera rozmiar biustonosza
Christina María Aguilera (ur. 18 grudnia 1980 w Nowym Jorku) - amerykańska piosenkarka i autorka tekstów.
Jaki stanik nosi Christina Aguilera? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christina Aguilera jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kimberly Williams, Andrea McLean, Hayden Panettiere, Rosie Perez, Evan Rachel Wood, Andrea Corr, Meisa Kuroki, Rachel Hunter, Marg Helgenberger, Camilla Belle

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.