Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Catherine Bell - rozmiar stanika

Catherine Bell rozmiar biustonosza
Catherine Lisa Bell (ur. 14 sierpnia 1968 w Londynie) - aktorka amerykańska.
Jaki stanik nosi Catherine Bell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Catherine Bell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Cameron Diaz - rozmiar stanika

Cameron Diaz rozmiar biustonosza
Cameron Michelle Diaz (ur. 30 sierpnia 1972) - amerykańska aktorka i była modelka. Zyskała sławę w latach 90., dzięki rolom w filmach Maska, Mój chłopak się żeni oraz Sposób na blondynkę. Od tego czasu wystąpiła w m.in.: Aniołkach Charliego, Vanilla Sky i Gangach Nowego Jorku, a także dubbingowała postać księżniczki Fiony w serii animowanej Shrek. Diaz była czterokrotnie nominowana do nagrody Złotego Globu.
Jaki stanik nosi Cameron Diaz? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Cameron Diaz jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Candice Michelle - rozmiar stanika

Candice Michelle rozmiar biustonosza
Candice Michelle Beckman-Ehrlich (born September 30, 1978) better known as Candice Michelle or just Candice, is an American model, actress, and professional wrestler best known for her time with World Wrestling Entertainment.
Jaki stanik nosi Candice Michelle? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Candice Michelle jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Carmen Electra - rozmiar stanika

Carmen Electra rozmiar biustonosza
Carmen Electra (właśc. Tara Leigh Patrick, ur. 20 kwietnia 1972 r. w Sharonville) - amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka. Była członkini The Pussycat Dolls.
Jaki stanik nosi Carmen Electra? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Carmen Electra jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Carrie Underwood - rozmiar stanika

Carrie Underwood rozmiar biustonosza
Carrie Marie Underwood (ur. 10 marca 1983 w Muskogee) - amerykańska wokalistka country wykonująca także muzykę popularną. Pochodzi z Checotah w stanie Oklahoma. Stała się znana po wygraniu czwartej edycji amerykańskiego Idola. Jej albumy i single pokrywały się nierzadko wielokrotną platyną, a sama artystka kilka razy została wyróżniona nagrodą Grammy.
Jaki stanik nosi Carrie Underwood? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Carrie Underwood jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Torrie Wilson, April Scott, Christine Lakin, Melissa Joan Hart, Myleene Klass, Carly Pope, Miranda Kerr, Candice Michelle, Jamie Luner, Madeline Zima

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.