Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Cheryl Burke - rozmiar stanika

Cheryl Burke rozmiar biustonosza
Cheryl Bautista Burke (ur. 3 maja 1984) - amerykańska zawodowa tancerka, dwukrotna zwyciężczyni Dancing with the Stars.
Jaki stanik nosi Cheryl Burke? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Cheryl Burke jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Christie Brinkley - rozmiar stanika

Christie Brinkley rozmiar biustonosza
Christie Brinkley, właśc. Christie Lee Hudson (ur. 2 lutego 1954 w Monroe) - amerykańska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Christie Brinkley? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christie Brinkley jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Drew Barrymore - rozmiar stanika

Drew Barrymore rozmiar biustonosza
Drew Barrymore (ur. 22 lutego 1975 roku w Culver City, Kalifornia, USA) - amerykańska aktorka, producentka i reżyserka filmowa. Zdobywczyni Złotego Globu za rolę w filmie telewizyjnym Szare ogrody.
Jaki stanik nosi Drew Barrymore? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Drew Barrymore jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Elizabeth Berkley - rozmiar stanika

Elizabeth Berkley rozmiar biustonosza
Elizabeth Berkley (ur. 28 lipca 1972 w Farmington Hills w stanie Michigan) - amerykańska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna.
Jaki stanik nosi Elizabeth Berkley? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Elizabeth Berkley jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Ellen Barkin - rozmiar stanika

Ellen Barkin rozmiar biustonosza
Ellen Rona Barkin (ur. 16 kwietnia 1954 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka filmowa, zdobywczyni nagrody Emmy i dwóch nominacji do nagród Złotego Globu.
Jaki stanik nosi Ellen Barkin? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ellen Barkin jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Camilla Belle, Natalie Cole, Tanushree Dutta, Rebecca De Mornay, Sophia Bush, Brooklyn Decker, Billie Piper, Tatyana Ali, Jessica Alba, Nigella Lawson

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.