Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Bridget Marquardt - rozmiar stanika

Bridget Marquardt rozmiar biustonosza
Bridget Marquardt - (ur. 25 września 1973 w Tillamook) - amerykańska modelka, prezenterka telewizyjna, spikerka, aktorka, znana z programu The Girls Next Door (dawniej The Girls of The Playboy Mansion). W Polsce program emitowany jest na programie E! oraz MTV.
Jaki stanik nosi Bridget Marquardt? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Bridget Marquardt jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Brigitte Bardot - rozmiar stanika

Brigitte Bardot rozmiar biustonosza
Brigitte Bardot ("BB"), właśc. Brigitte Anne Marie Bardot (ur. 28 września 1934 w Paryżu) - francuska modelka, piosenkarka i aktorka filmowa, legenda kina, symbol seksu lat 50. i 60. XX w., później aktywistka na rzecz ochrony praw zwierząt.
Jaki stanik nosi Brigitte Bardot? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Brigitte Bardot jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Brigitte Nielsen - rozmiar stanika

Brigitte Nielsen rozmiar biustonosza
Brigitte Nielsen, właściwie Gitte Nielsen (ur. 15 lipca 1963 roku w Rodovre) - duńska aktorka, modelka, prezenterka i piosenkarka.
Jaki stanik nosi Brigitte Nielsen? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Brigitte Nielsen jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Brooke Shields - rozmiar stanika

Brooke Shields rozmiar biustonosza
Brooke Shields, właściwie Brooke Christa Shields (ur. 31 maja 1965 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna oraz fotomodelka.
Jaki stanik nosi Brooke Shields? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Brooke Shields jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Catherine Bell - rozmiar stanika

Catherine Bell rozmiar biustonosza
Catherine Lisa Bell (ur. 14 sierpnia 1968 w Londynie) - aktorka amerykańska.
Jaki stanik nosi Catherine Bell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Catherine Bell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Bette Midler, Linda Cardellini, Valeria Mazza, Gwen Stefani, Phoebe Cates, Brooke Shields, Autumn Reeser, Gemma Ward, Olivia Munn, Kristen Stewart

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.