Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Barbara Hershey - rozmiar stanika

Barbara Hershey rozmiar biustonosza
Barbara Lynn Herzstein (ur. 5 lutego 1948 r. w Hollywood) - amerykańska aktorka pochodzenia irlandzko-żydowskiego. Dwukrotna laureatka nagrody dla najlepszej aktorki na festiwalu filmowym w Cannes: w 1987 r. za rolę w filmie Cisi ludzie i w 1988 r. za Świat na uboczu oraz nagród Emmy (1990) i Złotego Globu (1991) za rolę w miniserialu A Killing in a Small Town. Nominowana do Oscara w 1996 r. za najlepszą drugoplanową rolę w filmie Portret damy.
Jaki stanik nosi Barbara Hershey? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Barbara Hershey jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Barbara Steele - rozmiar stanika

Barbara Steele rozmiar biustonosza
Barbara Steele (born December 29, 1937, Birkenhead, Merseyside, England) is an English film actress. She is best known for starring in Italian gothic horror films of the 1960s. Her breakthrough role came in Italian director Mario Bava's Black Sunday (1960), now hailed as a classic.
Jaki stanik nosi Barbara Steele? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Barbara Steele jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Betsy Russell - rozmiar stanika

Betsy Russell rozmiar biustonosza
Betsy Russell, właśc. Elizabet Russell (ur. 6 września 1963 w San Diego w stanie Kalifornia, USA), amerykańska aktorka. Jest znana jako odtwórczyni roli Jill Tuck, byłej żony socjopatycznego Jigsawa, w thrillerach z serii Piła, a także ze swojego udziału w licznych filmach klasy "B" w latach osiemdziesiątych.
Jaki stanik nosi Betsy Russell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Betsy Russell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Bo Derek - rozmiar stanika

Bo Derek rozmiar biustonosza
Bo Derek, właściwie Mary Cathleen Collins (ur. 20 listopada 1956 roku na Long Beach, w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka i modelka.
Jaki stanik nosi Bo Derek? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Bo Derek jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Brandy - rozmiar stanika

Brandy rozmiar biustonosza
Brandy (pol. wypalanka) - angielskie określenie napojów alkoholowych destylowanych z win, głównie gronowych i pod tą nazwą na światowym rynku występuje zdecydowana większość winiaków. Nazwa brandy pochodzi od holenderskiego słowa brandewijn (tak w średniowieczu nazywano palone wino). Brandy może być destylowana również z wina owocowego, wówczas jednak powinna być odpowiednio oznaczona, np. Cherry Brandy - brandy wiśniowa itp.
Jaki stanik nosi Brandy? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Brandy jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kyla Pratt, Taryn Manning, Bahar Kizil, Charlotte Ayanna, Julia Roberts, Valerie Bertinelli, Justine Bateman, Vail Bloom, Michelle Behennah, Tara Reid

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.