Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Ana Beatriz Barros - rozmiar stanika

Ana Beatriz Barros rozmiar biustonosza
Ana Beatriz Barros (ur. 29 maja 1982 w Itabira) - brazylijska modelka. Występowała dla Guess, Victoria's Secret, Chanel i linii ubrań Jennifer Lopez.
Jaki stanik nosi Ana Beatriz Barros? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ana Beatriz Barros jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Angela Bassett - rozmiar stanika

Angela Bassett rozmiar biustonosza
Angela Bassett (ur. 16 sierpnia 1958 w Nowym Jorku, Stany Zjednoczone) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Angela Bassett? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Angela Bassett jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Annette Bening - rozmiar stanika

Annette Bening rozmiar biustonosza
Annette Francine Bening (ur. 29 maja 1958 roku w Topeka, w stanie Kansas) - amerykańska aktorka filmowa i teatralna.
Jaki stanik nosi Annette Bening? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Annette Bening jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Barbara Bach - rozmiar stanika

Barbara Bach rozmiar biustonosza
Barbara Bach (właściwie Barbara Goldbach, ur. 27 sierpnia 1947 roku w Queens, w Nowym Jorku, USA) - amerykańska aktorka filmowa, modelka.
Jaki stanik nosi Barbara Bach? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Barbara Bach jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.

Bar Refaeli - rozmiar stanika

Bar Refaeli rozmiar biustonosza
Bar Refaeli (ur. 4 czerwca 1985) - izraelska modelka.
Jaki stanik nosi Bar Refaeli? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Bar Refaeli jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Lake Bell, Janet Jackson, Emma Samms, Bridget Hall, Jeri Ryan, Cybill Shepherd, Jamie Luner, Markie Post, Helen Mirren, Doris Day

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.