Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Ashley Olsen - rozmiar stanika

Ashley Olsen rozmiar biustonosza
Mary-Kate i Ashley Fuller Olsen (ur. 13 czerwca 1986 w Sherman Oaks) - amerykańskie aktorki; siostry-bliźniaczki, określane mianem "najbardziej znanych sióstr świata".
Jaki stanik nosi Ashley Olsen? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ashley Olsen jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Ashley Judd - rozmiar stanika

Ashley Judd rozmiar biustonosza
Ashley Judd, właściwie Ashley Tyler Ciminella (ur. 19 kwietnia 1968 w Granada Hills, w stanie Kalifornia w USA) - amerykańska aktorka filmowa.
Jaki stanik nosi Ashley Judd? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ashley Judd jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Ashley Tisdale - rozmiar stanika

Ashley Tisdale rozmiar biustonosza
Ashley Michelle Tisdale (ur. 2 lipca 1985 w Deal, w stanie New Jersey) - amerykańska aktorka, piosenkarka i producentka telewizyjna. Jej pierwszą dużą rolą była Maddie Fitzpatrick w serialu Disneya Nie ma to jak hotel. Po tym sukcesie zagrała w serii High School Musical jako Sharpay Evans. Przeszła do muzycznej historii będąc pierwszą kobietą, która zadebiutowała na Billboard Hot 100 jednocześnie z dwoma piosenkami.
Jaki stanik nosi Ashley Tisdale? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ashley Tisdale jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Audrey Hepburn - rozmiar stanika

Audrey Hepburn rozmiar biustonosza
Audrey Hepburn (ur. 4 maja 1929 w Elsene, Belgia, zm. 20 stycznia 1993 w Tolochenaz, Szwajcaria) - aktorka, modelka i działaczka humanitarna, pochodzenia brytyjsko-holenderskiego.
Jaki stanik nosi Audrey Hepburn? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Audrey Hepburn jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Christina Aguilera - rozmiar stanika

Christina Aguilera rozmiar biustonosza
Christina María Aguilera (ur. 18 grudnia 1980 w Nowym Jorku) - amerykańska piosenkarka i autorka tekstów.
Jaki stanik nosi Christina Aguilera? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christina Aguilera jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Lily Cole, Kerri Kasem, Isabel Lucas, Annalise Braakensiek, Melyssa Ford, Yasmin Le Bon, Leah Remini, Rhona Mitra, Jenna Jameson, Jessica Kresa

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.