Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Yui Aragaki - rozmiar stanika

Yui Aragaki rozmiar biustonosza
Yui Aragaki (, Aragaki Yui?, born June 11, 1988) is a Japanese idol, model, actress, singer, seiyu and occasional radio show host of Ryukyuan ancestry.
Jaki stanik nosi Yui Aragaki? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Yui Aragaki jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Joey Lauren Adams - rozmiar stanika

Joey Lauren Adams rozmiar biustonosza
Joey Lauren Adams (ur. 9 stycznia 1968 roku w North Little Rock, w stanie Arkansas) - amerykańska aktorka i reżyserka filmowa i telewizyjna.
Jaki stanik nosi Joey Lauren Adams? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Joey Lauren Adams jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Maud Adams - rozmiar stanika

Maud Adams rozmiar biustonosza
Maud Adams (ur. 12 lutego 1945, w Lulea, Szwecja jako Maud Solveig Christine Wikström) - szwedzka aktorka i modelka znana głównie z dwukrotnej roli dziewczyny Jamesa Bonda w filmach, Człowiek ze złotym pistoletem (1974) i Ośmiorniczka (1983). Zagrała również w filmie Zabójczy widok (1985) z tej samej serii.
Jaki stanik nosi Maud Adams? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Maud Adams jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Lauren Ambrose - rozmiar stanika

Lauren Ambrose rozmiar biustonosza
Lauren Ambrose (ur. 20 maja 1978 jako Laura Anne D'Ambruoso) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna, najlepiej znana ze swej roli Claire Fisher w serialu Sześć stóp pod ziemią.
Jaki stanik nosi Lauren Ambrose? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lauren Ambrose jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Lynda Carter, Mary Castro, Sarah Wayne Callies, Michelle Trachtenberg, Heidi Montag, Piper Perabo, Lucy Hale, Paula Garces, Amber Smith, Nadja Auermann

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.