Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Ana Beatriz Barros - rozmiar stanika

Ana Beatriz Barros rozmiar biustonosza
Ana Beatriz Barros (ur. 29 maja 1982 w Itabira) - brazylijska modelka. Występowała dla Guess, Victoria's Secret, Chanel i linii ubrań Jennifer Lopez.
Jaki stanik nosi Ana Beatriz Barros? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ana Beatriz Barros jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Andie MacDowell - rozmiar stanika

Andie MacDowell rozmiar biustonosza
Rosalie Anderson "Andie" MacDowell (ur. 21 kwietnia 1958 w Gaffney w stanie Karolina Południowa) - amerykańska aktorka i była modelka.
Jaki stanik nosi Andie MacDowell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Andie MacDowell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Angela Bassett - rozmiar stanika

Angela Bassett rozmiar biustonosza
Angela Bassett (ur. 16 sierpnia 1958 w Nowym Jorku, Stany Zjednoczone) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Angela Bassett? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Angela Bassett jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Angelina Jolie - rozmiar stanika

Angelina Jolie rozmiar biustonosza
Angelina Jolie, właśc. Angelina Jolie Voight (ur. 4 czerwca 1975 w Los Angeles) - amerykańska aktorka, Ambasador Dobrej Woli UNHCR oraz członkini Rady Stosunków Międzynarodowych. Laureatka Oscara, trzech Złotych Globów i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych.
Jaki stanik nosi Angelina Jolie? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Angelina Jolie jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Angie Everhart - rozmiar stanika

Angie Everhart rozmiar biustonosza
Angie Everhart, właściwie Angela Kay "Angie" Everhart (ur. 7 września 1969 roku w Akron, w stanie Ohio) - amerykańska aktorka i modelka.
Jaki stanik nosi Angie Everhart? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Angie Everhart jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kate Beckinsale, Natasha Bedingfield, Lauren Graham, Alexis Bledel, Kimberly Wyatt, Melanie Griffith, Rashida Jones, Mayra Veronica, Keri Russell, Alanis Morissette

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.