Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Kelly Brook - rozmiar stanika

Kelly Brook rozmiar biustonosza
Kelly Brook, właściwie Kelly Ann Parsons (ur. 23 listopada 1979 w Rochester) - angielska modelka, prezenterka, aktorka i projektantka strojów kąpielowych.
Jaki stanik nosi Kelly Brook? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kelly Brook jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75E.

Marg Helgenberger - rozmiar stanika

Marg Helgenberger rozmiar biustonosza
Mary Marg Helgenberger (ur. 16 listopada 1958 w Fremont) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna.
Jaki stanik nosi Marg Helgenberger? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Marg Helgenberger jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80E.

Maria Whittaker - rozmiar stanika

Maria Whittaker rozmiar biustonosza
Maria Whittaker (born 7 October 1968 in Hounslow, Middlesex, England) is a former English glamour model and Page Three girl.
Jaki stanik nosi Maria Whittaker? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Maria Whittaker jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80E.

Pamela Anderson - rozmiar stanika

Pamela Anderson rozmiar biustonosza
Pamela Denise Anderson (ur. 1 lipca 1967 w Ladysmith w Kanadzie) - kanadyjska aktorka i modelka, działaczka na rzecz praw zwierząt, związana z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). Posiada również amerykańskie obywatelstwo.
Jaki stanik nosi Pamela Anderson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Pamela Anderson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75E.

Sofia Vergara - rozmiar stanika

Sofia Vergara rozmiar biustonosza
Sofía Margarita Vergara Vergara (born July 10, 1972) is a Colombian actress, comedian, television hostess and model.
Jaki stanik nosi Sofia Vergara? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sofia Vergara jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75E.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Tiffany Selby, Bridget Hall, Paula Garces, Ashley Scott, Lauren Lo Bosworth, Willa Ford, Yulia Volkova, Dasha Astafieva, Brooke Shields, Whitney Port

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.