Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Deborah Caprioglio - rozmiar stanika

Deborah Caprioglio rozmiar biustonosza
Debora Caprioglio (born 3 May 1968) is an Italian actress. Internationally, she is best known for playing the title character in the 1991 film Paprika by Tinto Brass and for being Klaus Kinski's girlfriend from 1987-1989. In 2007 she took part at the Italian version of the reality show Celebrity Survivor (L'isola dei famosi).
Jaki stanik nosi Deborah Caprioglio? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Deborah Caprioglio jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80E.

Dolly Parton - rozmiar stanika

Dolly Parton rozmiar biustonosza
Dolly Rebecca Parton (ur. 19 stycznia 1946 w Sevierville w stanie Tennessee) - amerykańska piosenkarka muzyki country, autorka tekstów piosenek, a także aktorka filmowa i producentka filmowa. Odznaczona Narodowym Medalem Sztuki.
Jaki stanik nosi Dolly Parton? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Dolly Parton jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 90E.

Jenna Jameson - rozmiar stanika

Jenna Jameson rozmiar biustonosza
Jenna Jameson (właśc. Jennifer Marie Massoli, ur. 9 kwietnia 1974 w Las Vegas) - amerykańska aktorka filmów porno.
Jaki stanik nosi Jenna Jameson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jenna Jameson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80E.

Jennifer Hudson - rozmiar stanika

Jennifer Hudson rozmiar biustonosza
Jennifer Kate Hudson (ur. 12 września 1981 w Chicago) - amerykańska aktorka i piosenkarka. Laureatka Złotego Globu i Oscara za drugoplanową rolę Effie White w filmie Dreamgirls.
Jaki stanik nosi Jennifer Hudson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jennifer Hudson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 95E.

Keeley Hazell - rozmiar stanika

Keeley Hazell rozmiar biustonosza
Keeley Rebecca M. Hazell (born 18 September 1986) is an English former Page 3 Girl and glamour model.
Jaki stanik nosi Keeley Hazell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Keeley Hazell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70E.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Fergie, Charlotte Ayanna, Portia de Rossi, Coleen McLoughlin, Marion Cotillard, Natalie Imbruglia, Shirley Manson, Vanessa Lorenzo, Gena Lee Nolin, Aimee Teegarden

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.