Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jolene Blalock - rozmiar stanika

Jolene Blalock rozmiar biustonosza
Jolene Blalock (ur. 5 marca 1975 w San Diego, USA) - amerykańska aktorka znana głównie z roli T'Pol w serialu Star Trek: Enterprise. Wystąpiła również w roli Medei w filmie Jazon i Argonauci z 2000 roku.
Jaki stanik nosi Jolene Blalock? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jolene Blalock jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Katie Price - rozmiar stanika

Katie Price rozmiar biustonosza
Katie Price, Jordan, właściwie Katie Infield (ur. 22 maja 1978 w Brighton) - brytyjska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Katie Price? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Katie Price jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70D.

Kelly Monaco - rozmiar stanika

Kelly Monaco rozmiar biustonosza
Kelly Marie Monaco (born May 23, 1976) is an American model, actress, reality television contestant and winner of Dancing with the Stars in Season 1. She is well known for playing the character of Sam McCall on the soap opera General Hospital, a role she originated in 2003.
Jaki stanik nosi Kelly Monaco? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kelly Monaco jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Kendra Wilkinson - rozmiar stanika

Kendra Wilkinson rozmiar biustonosza
Kendra Leigh Baskett (panieńskie Wilkinson; ur. 12 czerwca 1985 w San Diego) - amerykańska modelka występująca w programie telewizyjnym The Girls Next Door (dawniej The Girls of The Playboy Mansion). W Polsce program emitowany jest na programie E! i MTV. Jej pseudonim to: K-dub.
Jaki stanik nosi Kendra Wilkinson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kendra Wilkinson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70D.

Laetitia Casta - rozmiar stanika

Laetitia Casta rozmiar biustonosza
Laetitia Casta (właściwie Laetitia Marie Laure Casta, ur. 11 maja 1978 w Pont-Audemer) - francuska modelka i aktorka. Zagrała w filmach: Asterix, Niebieski rower (serial telewizyjny), The Grypsy.
Jaki stanik nosi Laetitia Casta? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Laetitia Casta jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Yvonne Catterfeld, Tanushree Dutta, Caroline Winberg, Nikki Visser, Olivia Palermo, Jessica Kresa, Lindsey McKeon, Chase Masterson, Christina Applegate, Melanie Laurent

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.