Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Jenny McCarthy - rozmiar stanika

Jenny McCarthy rozmiar biustonosza
Jenny McCarthy (ur. 1 listopada 1972 w Chicago) - amerykańska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Jenny McCarthy? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jenny McCarthy jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 85D.

Jeri Ryan - rozmiar stanika

Jeri Ryan rozmiar biustonosza
Jeri Ryan (ur. 22 lutego 1968 w Monachium) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Jeri Ryan? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jeri Ryan jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80D.

Jessica Kresa - rozmiar stanika

Jessica Kresa rozmiar biustonosza
OVW
Jaki stanik nosi Jessica Kresa? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jessica Kresa jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 85D.

Jessica Simpson - rozmiar stanika

Jessica Simpson rozmiar biustonosza
Jessica Ann Simpson (ur. 10 lipca 1980 w Abilene, Teksas), amerykańska piosenkarka i aktorka, córka Joego i Tiny Simpsonów; starsza siostra Ashlee Simpson.
Jaki stanik nosi Jessica Simpson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jessica Simpson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.

Jewel - rozmiar stanika

Jewel rozmiar biustonosza
Jewel Kilcher (ur. 23 maja 1974 w Payson Utah) - amerykańska wokalistka, gitarzystka, autorka tekstów, poetka i pisarka.
Jaki stanik nosi Jewel? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Jewel jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75D.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Ali Landry, Lucy Pinder, Marilu Henner, Ashley Roberts, Charlotte Ayanna, Nadine Velazquez, Apollonia Kotero, Nao Nagasawa, Randi Ingerman, Danica McKellar

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.