Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Christina Aguilera - rozmiar stanika

Christina Aguilera rozmiar biustonosza
Christina María Aguilera (ur. 18 grudnia 1980 w Nowym Jorku) - amerykańska piosenkarka i autorka tekstów.
Jaki stanik nosi Christina Aguilera? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christina Aguilera jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Christina Ricci - rozmiar stanika

Christina Ricci rozmiar biustonosza Jaki stanik nosi Christina Ricci? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christina Ricci jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Claudia Cardinale - rozmiar stanika

Claudia Cardinale rozmiar biustonosza
Claudia Cardinale, właśc. Claude Josephine Rose Cardinale (ur. 15 kwietnia 1938 w Tunisie) - włoska aktorka filmowa. Obok Sophii Loren i Giny Lollobrigidy największa gwiazda kina włoskiego.
Jaki stanik nosi Claudia Cardinale? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Claudia Cardinale jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Claudia Schiffer - rozmiar stanika

Claudia Schiffer rozmiar biustonosza
Claudia Schiffer (ur. 25 sierpnia 1970 w Rheinbergu w Niemczech) - niemiecka modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Claudia Schiffer? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Claudia Schiffer jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Courteney Cox - rozmiar stanika

Courteney Cox rozmiar biustonosza Jaki stanik nosi Courteney Cox? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Courteney Cox jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Carrie Anne Moss, Lacey Schwimmer, Mimi Rogers, Zoe Saldana, Shiri Appleby, Linda Evans, Melissa George, Parminder Nagra, Kathy Griffin, Lisa Guerrero

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.