Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Bo Derek - rozmiar stanika

Bo Derek rozmiar biustonosza
Bo Derek, właściwie Mary Cathleen Collins (ur. 20 listopada 1956 roku na Long Beach, w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka i modelka.
Jaki stanik nosi Bo Derek? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Bo Derek jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Brigitte Nielsen - rozmiar stanika

Brigitte Nielsen rozmiar biustonosza
Brigitte Nielsen, właściwie Gitte Nielsen (ur. 15 lipca 1963 roku w Rodovre) - duńska aktorka, modelka, prezenterka i piosenkarka.
Jaki stanik nosi Brigitte Nielsen? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Brigitte Nielsen jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Carmen Electra - rozmiar stanika

Carmen Electra rozmiar biustonosza
Carmen Electra (właśc. Tara Leigh Patrick, ur. 20 kwietnia 1972 r. w Sharonville) - amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka. Była członkini The Pussycat Dolls.
Jaki stanik nosi Carmen Electra? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Carmen Electra jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Chelsea Handler - rozmiar stanika

Chelsea Handler rozmiar biustonosza
Chelsea Joy Handler (ur. 25 lutego 1975 roku w Livingston w New Jersey) - amerykańska aktorka, modelka, prezenterka telewizyjna i komik.
Jaki stanik nosi Chelsea Handler? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Chelsea Handler jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Christie Brinkley - rozmiar stanika

Christie Brinkley rozmiar biustonosza
Christie Brinkley, właśc. Christie Lee Hudson (ur. 2 lutego 1954 w Monroe) - amerykańska modelka i aktorka.
Jaki stanik nosi Christie Brinkley? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christie Brinkley jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Vanessa Paradis, Latoya Jackson, Rachel Weisz, Talisa Soto, Reese Witherspoon, Mischa Barton, Lauren Conrad, Misa Campo, Shania Twain, Victoria Pratt

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.