Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Alyssa Milano - rozmiar stanika

Alyssa Milano rozmiar biustonosza
Alyssa Jayne Milano (ur. 19 grudnia 1972 w Brooklyn, Nowy Jork, USA) aktorka i piosenkarka amerykańska.
Jaki stanik nosi Alyssa Milano? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Alyssa Milano jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Amy Weber - rozmiar stanika

Amy Weber rozmiar biustonosza
Amy Marie Weber (ur. 2 lipca 1970 roku w Peoria, w stanie Illinois) - amerykańska aktorka i modelka.
Jaki stanik nosi Amy Weber? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Amy Weber jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Angelina Jolie - rozmiar stanika

Angelina Jolie rozmiar biustonosza
Angelina Jolie, właśc. Angelina Jolie Voight (ur. 4 czerwca 1975 w Los Angeles) - amerykańska aktorka, Ambasador Dobrej Woli UNHCR oraz członkini Rady Stosunków Międzynarodowych. Laureatka Oscara, trzech Złotych Globów i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych.
Jaki stanik nosi Angelina Jolie? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Angelina Jolie jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.

Anne Hathaway - rozmiar stanika

Anne Hathaway rozmiar biustonosza
Jaki stanik nosi Anne Hathaway? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Anne Hathaway jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.

Bar Refaeli - rozmiar stanika

Bar Refaeli rozmiar biustonosza
Bar Refaeli (ur. 4 czerwca 1985) - izraelska modelka.
Jaki stanik nosi Bar Refaeli? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Bar Refaeli jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Roselyn Sanchez, Scarlett Johansson, Shiri Appleby, Shalom Harlow, Olivia Palermo, Alexa Vega, Sienna Guillory, Robin Givens, Annabella Sciorra, Lucy Clarkson

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.