Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Alba Parietti - rozmiar stanika

Alba Parietti rozmiar biustonosza
Alba Parietti (born 2 July 1961 in Turin, Piedmont) is an Italian film actress, television presenter, and entertainer.
Jaki stanik nosi Alba Parietti? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Alba Parietti jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Alicia Silverstone - rozmiar stanika

Alicia Silverstone rozmiar biustonosza
Alicia Silverstone (urodzona 4 października 1976 w San Francisco w USA), amerykańska aktorka. Jest weganką.
Jaki stanik nosi Alicia Silverstone? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Alicia Silverstone jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Ana Beatriz Barros - rozmiar stanika

Ana Beatriz Barros rozmiar biustonosza
Ana Beatriz Barros (ur. 29 maja 1982 w Itabira) - brazylijska modelka. Występowała dla Guess, Victoria's Secret, Chanel i linii ubrań Jennifer Lopez.
Jaki stanik nosi Ana Beatriz Barros? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ana Beatriz Barros jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Andie MacDowell - rozmiar stanika

Andie MacDowell rozmiar biustonosza
Rosalie Anderson "Andie" MacDowell (ur. 21 kwietnia 1958 w Gaffney w stanie Karolina Południowa) - amerykańska aktorka i była modelka.
Jaki stanik nosi Andie MacDowell? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Andie MacDowell jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Angela Bassett - rozmiar stanika

Angela Bassett rozmiar biustonosza
Angela Bassett (ur. 16 sierpnia 1958 w Nowym Jorku, Stany Zjednoczone) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Angela Bassett? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Angela Bassett jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Cheryl Hines, Anna Kournikova, Deborah Caprioglio, Janet Jackson, Milla Jovovich, Kristanna Loken, Louise Redknapp, Christy Carlson Romano, Morgan Webb, Markie Post

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.