Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Taylor Swift - rozmiar stanika

Taylor Swift rozmiar biustonosza
Taylor Alison Swift (ur. 13 grudnia 1989 w Wyomissing) - amerykańska wokalistka country i popowa, aktorka.
Jaki stanik nosi Taylor Swift? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Taylor Swift jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Alexa Chung - rozmiar stanika

Alexa Chung rozmiar biustonosza
Alexa Chung (born 5 November 1983) is a British television presenter, model and contributing editor at British Vogue.
Jaki stanik nosi Alexa Chung? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Alexa Chung jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Alexa Davalos - rozmiar stanika

Alexa Davalos rozmiar biustonosza
Alexa Davalos (ur. 28 maja 1982 w Paryżu) - amerykańska aktorka francuskiego pochodzenia.
Jaki stanik nosi Alexa Davalos? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Alexa Davalos jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 65A.

Alexandra Paul - rozmiar stanika

Alexandra Paul rozmiar biustonosza
Alexandra Paul (ur. 29 lipca 1963 roku w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka i modelka.
Jaki stanik nosi Alexandra Paul? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Alexandra Paul jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Alexis Bledel - rozmiar stanika

Alexis Bledel rozmiar biustonosza
Kimberly Alexis Bledel (ur. 16 września 1981 w Houston, Teksas) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa. Wystąpiła w serialu telewizyjnym Kochane kłopoty i filmach: Tuck Everlasting, Sin City: Miasto Grzechu, Absolwentka, Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów oraz Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2.
Jaki stanik nosi Alexis Bledel? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Alexis Bledel jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Bianca Gascoigne, Apollonia Kotero, Bridget Hall, Olivia Munn, Nelly Furtado, Annette Bening, Christine Taylor, Catherine Bell, Adrienne Bailon, Phyllis Davis

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.