Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Kristen Stewart - rozmiar stanika

Kristen Stewart rozmiar biustonosza
Kristen Jaymes Stewart (ur. 9 kwietnia 1990 w Los Angeles) - amerykańska aktorka. Najlepiej znana z ról w filmie Zmierzch, Azyl, Ucieczka w milczenie i Zathura - Kosmiczna przygoda.
Jaki stanik nosi Kristen Stewart? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kristen Stewart jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Lindsay Wagner - rozmiar stanika

Lindsay Wagner rozmiar biustonosza
Lindsay Jean Wagner (ur. 22 czerwca 1949 w Los Angeles w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka telewizyjna.
Jaki stanik nosi Lindsay Wagner? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lindsay Wagner jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Lori Singer - rozmiar stanika

Lori Singer rozmiar biustonosza
Lori Jacqueline Singer (ur. 6 listopada 1957 roku w Corpus Christi, w stanie Teksas) - amerykańska aktorka filmowa, wiolonczelistka i modelka.
Jaki stanik nosi Lori Singer? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lori Singer jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Mia Farrow - rozmiar stanika

Mia Farrow rozmiar biustonosza
Maria de Lourdes Villiers-Farrow (ur. 9 lutego 1945 w Los Angeles) - amerykańska aktorka, zdobywczyni Złotego Globu. Silnie zaangażowana w działalność społeczną, m.in. jako Ambasadorka Dobrej Woli UNICEF.
Jaki stanik nosi Mia Farrow? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Mia Farrow jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Nikki Reed - rozmiar stanika

Nikki Reed rozmiar biustonosza
Nikki Reed, właśc. Nicole Houston Reed - amerykańska scenarzystka i aktorka, urodzona 17 maja 1988 roku w Los Angeles w stanie Kalifornia. Po raz pierwszy zadebiutowała w filmie Trzynastka (Thirteenth), do którego napisała scenariusz na podstawie własnych przeżyć. Ma starszego brata Nathana. Jej ojcem jest Seth Reed, który jest scenografem. Wystąpiła w teledysku Carlosa Santany Just Feel Better. 16 października 2011 wyszła za mąż za Paula McDonalda.
Jaki stanik nosi Nikki Reed? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Nikki Reed jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Tea Leoni, Andrea Corr, Jennifer Love Hewitt, Sissy Spacek, Mya Harrison, Olivia Palermo, Pia Zadora, Beth Ostrosky, Sienna Guillory, Leighton Meester

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.