Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Kate Hudson - rozmiar stanika

Kate Hudson rozmiar biustonosza
Kate Garry Hudson (ur. 19 kwietnia 1979 w Los Angeles) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Kate Hudson? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kate Hudson jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Kate Moss - rozmiar stanika

Kate Moss rozmiar biustonosza
Kate Moss (ur. 16 stycznia 1974 w Addiscombe, Croydon Surrey, Anglia) - brytyjska modelka.
Jaki stanik nosi Kate Moss? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kate Moss jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Keira Knightley - rozmiar stanika

Keira Knightley rozmiar biustonosza
Keira Christina Knightley (ur. 26 marca 1985 w Teddington w Wielkiej Brytanii) - brytyjska aktorka, nominowana do Oscara za najlepszą rolę pierwszoplanową w filmie Duma i uprzedzenie.
Jaki stanik nosi Keira Knightley? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Keira Knightley jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Kelly Ripa - rozmiar stanika

Kelly Ripa rozmiar biustonosza
Kelly Maria Ripa Consuelos (ur. 2 października 1970 r. w Stratford (New Jersey), USA) - amerykańska aktorka.
Jaki stanik nosi Kelly Ripa? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kelly Ripa jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Kristen McMenamy - rozmiar stanika

Kristen McMenamy rozmiar biustonosza
Kristen McMenamy (born December 13, 1964) is an American model. She is known for her unconventional, androgynous appearance.
Jaki stanik nosi Kristen McMenamy? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Kristen McMenamy jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Sandra Oh, Sean Young, Marisa Coughlan, Reese Witherspoon, Jennifer Ellison, Stephanie McMahon, Tanya Roberts, Noemie Lenoir, Bjork, Tara Reid

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.