Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Ashley Olsen - rozmiar stanika

Ashley Olsen rozmiar biustonosza
Mary-Kate i Ashley Fuller Olsen (ur. 13 czerwca 1986 w Sherman Oaks) - amerykańskie aktorki; siostry-bliźniaczki, określane mianem "najbardziej znanych sióstr świata".
Jaki stanik nosi Ashley Olsen? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ashley Olsen jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70A.

Ashley Tisdale - rozmiar stanika

Ashley Tisdale rozmiar biustonosza
Ashley Michelle Tisdale (ur. 2 lipca 1985 w Deal, w stanie New Jersey) - amerykańska aktorka, piosenkarka i producentka telewizyjna. Jej pierwszą dużą rolą była Maddie Fitzpatrick w serialu Disneya Nie ma to jak hotel. Po tym sukcesie zagrała w serii High School Musical jako Sharpay Evans. Przeszła do muzycznej historii będąc pierwszą kobietą, która zadebiutowała na Billboard Hot 100 jednocześnie z dwoma piosenkami.
Jaki stanik nosi Ashley Tisdale? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ashley Tisdale jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Audrey Hepburn - rozmiar stanika

Audrey Hepburn rozmiar biustonosza
Audrey Hepburn (ur. 4 maja 1929 w Elsene, Belgia, zm. 20 stycznia 1993 w Tolochenaz, Szwajcaria) - aktorka, modelka i działaczka humanitarna, pochodzenia brytyjsko-holenderskiego.
Jaki stanik nosi Audrey Hepburn? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Audrey Hepburn jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Claire Danes - rozmiar stanika

Claire Danes rozmiar biustonosza
Claire Catherine Danes (ur. 12 kwietnia 1979 w Nowym Jorku, USA), amerykańska aktorka. Córka Carli i Chrisa Danes. Znana m.in. z filmów Romeo i Julia z Leonardo DiCaprio, Terminator 3: Bunt maszyn oraz Gwiezdny pył.
Jaki stanik nosi Claire Danes? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Claire Danes jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Goldie Hawn - rozmiar stanika

Goldie Hawn rozmiar biustonosza
Goldie Jeanne Hawn (ur. 21 listopada 1945 w Waszyngtonie) - amerykańska aktorka, reżyserka i producentka, laureatka Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Jest najbardziej znana z ról w popularnych filmach komediowych z lat 70., 80. i 90.
Jaki stanik nosi Goldie Hawn? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Goldie Hawn jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Tricia Helfer, Nikki Reed, Ashley Judd, Laura Prepon, Nadia Bjorlin, Lindy Booth, Nadine Velazquez, Paz Vega, Shania Twain, Paige Hemmis

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.