Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Joey Lauren Adams - rozmiar stanika

Joey Lauren Adams rozmiar biustonosza
Joey Lauren Adams (ur. 9 stycznia 1968 roku w North Little Rock, w stanie Arkansas) - amerykańska aktorka i reżyserka filmowa i telewizyjna.
Jaki stanik nosi Joey Lauren Adams? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Joey Lauren Adams jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.

Maud Adams - rozmiar stanika

Maud Adams rozmiar biustonosza
Maud Adams (ur. 12 lutego 1945, w Lulea, Szwecja jako Maud Solveig Christine Wikström) - szwedzka aktorka i modelka znana głównie z dwukrotnej roli dziewczyny Jamesa Bonda w filmach, Człowiek ze złotym pistoletem (1974) i Ośmiorniczka (1983). Zagrała również w filmie Zabójczy widok (1985) z tej samej serii.
Jaki stanik nosi Maud Adams? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Maud Adams jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.

Lauren Ambrose - rozmiar stanika

Lauren Ambrose rozmiar biustonosza
Lauren Ambrose (ur. 20 maja 1978 jako Laura Anne D'Ambruoso) - amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna, najlepiej znana ze swej roli Claire Fisher w serialu Sześć stóp pod ziemią.
Jaki stanik nosi Lauren Ambrose? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lauren Ambrose jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.

Lana Del Rey - rozmiar stanika

Lana Del Rey rozmiar biustonosza
Elizabeth Grant (ur. 21 czerwca 1986 w Nowym Jorku), znana lepiej jako Lana Del Rey - amerykańska wokalistka pop. Jej pseudonim artystyczny jest połączeniem imienia Hollywoodzkiej gwiazdy Lany Turner i nazwy Forda Del Rey. Nazywana "gangsta Nancy Sinatra" ((ang.) gangsterska Nancy Sinatra) przez krytyków muzycznych, Grant podaje Kurta Cobaina, Thomasa Newmana i Bruce'a Springsteena jako źródła swojej inspiracji.
Jaki stanik nosi Lana Del Rey? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Lana Del Rey jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75A.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Christina Milian, Lydie Denier, Betsy Russell, Mariah Carey, Rachael Ray, Nigella Lawson, Marilyn Monroe, Samantha Fox, Alexa Davalos, Anna Popplewell

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.