Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Amy Weber i rozmiar stanika/wymiary

Amy Weber rozmiar biustonosza
Amy Marie Weber (ur. 2 lipca 1970 roku w Peoria, w stanie Illinois) - amerykańska aktorka i modelka. Już od wczesnych lat była energiczna i pełna entuzjazmu. Szczególnie pociągały ją niebezpieczne zajęcia m.in. brała udział w wyścigach motocyklowych. Po osiągnięciu pełnoletności, by urozmaicić swoje życie, wyprowadziła się do Los Angeles w celu zrealizowania swoich marzeń filmowych. Lecz w Hollywood najpierw wypatrzyli ją fotograficy. Została dostrzeżona przez agencję modelek. Wkrótce skąpo ubrana zaczęła pojawiać się w reklamówkach i na okładce meksykańskiej edycji Playboy (z 27 września 1992). Kandydowała nawet do tytułu Miss Bikini i została jedną z najlepiej rozpoznawalnych twarzy tak zwanych bikini magazines pojawiając się w katalogach z kostiumami kąpielowymi i sportowymi oraz magazynach poświęconych fitness. We wrestlingu występowała jako heel diva. I wreszcie stanęła przed kamerą wystąpując gościnnie w kilku odcinkach popularnych seriali: Uratowany przez dzwonek (Saved by the Bell, 1992), Jedwabne pończoszki (Silk Stalkings, 1995-1996), Melrose Place (1996), Jenny (1997), Mike Hammer, Prywatne Oko (Mike Hammer, Private Eye, 1998), Siódme niebo (7th Heaven, 1998), Pacific Blue (1998), Gorączka w mieście (L.A. Heat, 1999), Undressed (MTV, 1999), Sheena (2001), CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation, 2001) i Nagi patrol (Son of the beach, 2002). Na kinowym ekranie zadebiutowała rolą Złej Królowej w horrorze Niebezpieczne uwodzicielki (Dangerous Seductress, 1992). Następnie została zaangazowana do tytułowej roli Eve Roth w dramacie Portret Ewy (Portrait of Eve, 2005), horroru The Pumpkin Karver (2006) i sensacyjnej komedii Diablita (2007) jako tytułowa postać. Pojawiła się w teledysku Toby'ego Keitha do piosenki Whiskey girl.
Jaki stanik nosi Amy Weber? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Amy Weber jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Carla Gugino, Eva Herzigova, Veronica Varekova, January Jones, Lindsey McKeon, Courtney Hansen, Phyllis Davis, Vail Bloom, Joan Chen, Reese Witherspoon

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.