Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Ana Beatriz Barros i rozmiar stanika/wymiary

Ana Beatriz Barros rozmiar biustonosza
Ana Beatriz Barros (ur. 29 maja 1982 w Itabira) - brazylijska modelka. Występowała dla Guess, Victoria's Secret, Chanel i linii ubrań Jennifer Lopez. Urodziła się w małym miasteczku Itabira w Minas Gerais w Brazylii. Jej rodzice są pochodzenia portugalsko-hiszpańskiego. Z czasem rodzina przeprowadziła się do Rio de Janeiro, gdzie spędzała dzieciństwo. Jest najmłodszą z trzech sióstr. Starsze siostry to Patricia i Maria Luisa.
Jaki stanik nosi Ana Beatriz Barros? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Ana Beatriz Barros jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Brittany Snow, Caterina Murino, Patricia Ford, Autumn Reeser, Sara Paxton, Lindsay Price, Jessica Stam, Kelly Monaco, Hilary Duff, Lauren Graham

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.