Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Shiri Appleby i rozmiar stanika/wymiary

Shiri Appleby rozmiar biustonosza
Shiri Freda Appleby (ur. 7 grudnia 1978 r. w Los Angeles w Kalifornii, USA) - amerykańska aktorka, znana najbardziej z roli Liz Parker w serialu telewizyjnym Roswell: W kręgu tajemnic. Jest córką Diany Bouader, urodzonej w Izraelu nauczycielki języka hebrajskiego, i Jerry'ego Appleby, kierownika w firmie telekomunikacyjnej. Razem z bratem Evanem dorastała w Dolinie San Fernando. W języku hebrajskim "Shiri" znaczy "moja piosenka", albo po prostu "piosenka". Ma bliznę powyżej brwi od ugryzienia psa, który zaatakował ją, kiedy była młoda. Aby pozbyć się strachu przed psami, poszła na pokaz weterynaryjny doktora Kevina Fitzgera, przy okazji pozbyła się strachu przed wężami, trzymając jednego w rękach, którego później przygarnęła i nadała mu imię Abby.
Jaki stanik nosi Shiri Appleby? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Shiri Appleby jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 70B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Erika Eleniak, Phoebe Cates, Madeline Zima, Fernanda Motta, Katrina Bowden, Carrie Anne Moss, Michelle Wie, Megan Fox, Anastacia, Morgan Fairchild

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.