Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Barbara Hershey i rozmiar stanika/wymiary

Barbara Hershey rozmiar biustonosza
Barbara Lynn Herzstein (ur. 5 lutego 1948 r. w Hollywood) - amerykańska aktorka pochodzenia irlandzko-żydowskiego. Dwukrotna laureatka nagrody dla najlepszej aktorki na festiwalu filmowym w Cannes: w 1987 r. za rolę w filmie Cisi ludzie i w 1988 r. za Świat na uboczu oraz nagród Emmy (1990) i Złotego Globu (1991) za rolę w miniserialu A Killing in a Small Town. Nominowana do Oscara w 1996 r. za najlepszą drugoplanową rolę w filmie Portret damy.
Jaki stanik nosi Barbara Hershey? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Barbara Hershey jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Thora Birch, Madonna, Keri Russell, Michelle Behennah, Mary Stuart Masterson, Ashanti, Sybil Danning, Alana De La Garza, Kimberley Walsh, Holly Madison

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.