Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Bo Derek i rozmiar stanika/wymiary

Bo Derek rozmiar biustonosza
Bo Derek, właściwie Mary Cathleen Collins (ur. 20 listopada 1956 roku na Long Beach, w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka i modelka. Ma pochodzenie irlandzkie, niemieckie, holenderskie i walijskie. Urodzona w rodzinie rzymskokatolickiej sprzedawcy katamaranów firmy Hobie Cat Paula Collinsa i kosmetyczki Normy, dorastała z dwiema siostrami - Kerry i Kelly oraz bratem Colinem, basistą Camel. W 1969 roku jej rodzice rozwiedli się, matka wyszła ponownie za mąż za kaskadera i aktora Bobby'ego Bassa. Po ukończeniu szkoły średniej Narbonne High School w Harbor City w stanie Kalifornia, w 1974 roku poznała starszego od niej o 30 lat reżysera Johna Dereka, który rozwiódł się z aktorką Lindą Evans i 10 czerwca 1976 roku ożenił się z Bo.
Jaki stanik nosi Bo Derek? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Bo Derek jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Mia Farrow, Taylor Swift, Sammy Winward, Joely Fisher, Michelle Williams, Stephanie March, Carmen Electra, Kristin Chenoweth, Marie Osmond, Cheryl Cole

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.