Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Cameron Diaz i rozmiar stanika/wymiary

Cameron Diaz rozmiar biustonosza
Cameron Michelle Diaz (ur. 30 sierpnia 1972) - amerykańska aktorka i była modelka. Zyskała sławę w latach 90., dzięki rolom w filmach Maska, Mój chłopak się żeni oraz Sposób na blondynkę. Od tego czasu wystąpiła w m.in.: Aniołkach Charliego, Vanilla Sky i Gangach Nowego Jorku, a także dubbingowała postać księżniczki Fiony w serii animowanej Shrek. Diaz była czterokrotnie nominowana do nagrody Złotego Globu. Diaz urodziła się w San Diego, w stanie Kalifornia jako córka Billie i Emilio (1949-2008) Diazów. Jej ojciec, urodzony w okolicach Los Angeles, miał pochodzenie kubańsko-amerykańskie, natomiast wśród przodków matki byli Brytyjczycy, Niemcy oraz Czirokezi. Cameron ma dwójkę starszego rodzeństwa: Chimene i Michaela. Diaz uczęszczała do Long Beach Polytechnic High School w tym samym okresie, co raper Snoop Dogg.
Jaki stanik nosi Cameron Diaz? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Cameron Diaz jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Gina Gershon, Vanessa Angel, Kelly Preston, Cynthia Watros, Alexis Dziena, Cheryl Cole, Mary Castro, Maria Kanellis, Selma Blair, Martina McBride

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.