Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Carmen Electra i rozmiar stanika/wymiary

Carmen Electra rozmiar biustonosza
Carmen Electra (właśc. Tara Leigh Patrick, ur. 20 kwietnia 1972 r. w Sharonville) - amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka. Była członkini The Pussycat Dolls. Uczęszczała do School for Creative and Performing Arts w Cincinnati i ukończyła Princeton High School w Sharonville. Po przeniesieniu się do Kalifornii, za namową muzyka Prince'a przyjęła pseudonim "Carmen Electra". Podpisała kontrakt z Paisley Park Records, wytwórnią Prince'a, i nagrała płytę.
Jaki stanik nosi Carmen Electra? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Carmen Electra jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Jennifer Connelly, Patricia Ford, Ashley Peldon, Lisa Guerrero, Jill Hennessy, Nicole Scherzinger, Natalie Cole, Samaire Armstrong, Lisa Edelstein, Chase Masterson

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.