Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Christie Brinkley i rozmiar stanika/wymiary

Christie Brinkley rozmiar biustonosza
Christie Brinkley, właśc. Christie Lee Hudson (ur. 2 lutego 1954 w Monroe) - amerykańska modelka i aktorka. Jest córką producenta i scenarzysty Dona Brinkleya. Dorastała w w stanie Kalifornia. W 1972 ukończyła Palisades High School w Pacific Palisades. W latach 70. jej rodzina przeniosła się do Bel Air, okręgu administracyjnego Los Angeles. Naukę kontynuowała w dwujęzycznej szkole Lycée Français de Los Angeles. Dorabiała jako ilustratorka w Paryżu.
Jaki stanik nosi Christie Brinkley? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christie Brinkley jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Sharon Lawrence, Daniela Pestova, Kimberly Wyatt, Sarah Shahi, Caroline Winberg, Marla Sokoloff, Jeri Ryan, Katy Perry, Sophie Anderton, Natalie Cole

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.