Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Christy Turlington i rozmiar stanika/wymiary

Christy Turlington rozmiar biustonosza
Christy Turlington (ur. 2 stycznia 1969 w Walnut Creek) - amerykańska modelka lat 90. XX wieku. Karierę modelki rozpoczęła w 1982 w wieku zaledwie 13 lat. Pracowała dla Versace, Chanel, Christiana Lacroix. Jej twarz pojawiała się na okładkach wielu magazynów m.in. w "Vogue"[potrzebne źródło]. Po zakończeniu kariery zajęła się opieką nad dziećmi - córką Grace (urodzoną 25 października 2003) i synem Finnem (urodzonym w lutym 2007), a także propagowaniem zdrowego trybu życia i udziałem w wielu akcjach dobroczynnych. Jest żoną aktora Edwarda Burnsa, z którym pobrała się 7 czerwca 2003 w Nowym Jorku. Pod koniec lat 80. Turlington, Naomi Campbell i Linda Evangelista były nazywane "Trójcą" i angażowane do tych samych pokazów[potrzebne źródło]. Razem z nimi oraz z Cindy Crawford, Stephanie Seymour i Tatjaną Patitz należała do kręgu kobiet określanych mianem supermodelek[potrzebne źródło]. Pojawiła się na ok. 500 okładkach[potrzebne źródło]. Pracowała dla Calvina Kleina, Chanel i Maybelline. Obecnie rozwija własną markę kosmetyków Sundari, która czerpie z alternatywnej medycyny Indii, oraz dwóch linii odzieżowych Pumy dla aktywnych kobiet.
Jaki stanik nosi Christy Turlington? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Christy Turlington jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Christine Lakin, Bette Midler, Queen Latifah, Carrie Underwood, Sophia Loren, Jodie Sweetin, Michelle Behennah, Amy Poehler, Roxanne McKee, Caterina Murino

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.