Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Claudia Schiffer i rozmiar stanika/wymiary

Claudia Schiffer rozmiar biustonosza
Claudia Schiffer (ur. 25 sierpnia 1970 w Rheinbergu w Niemczech) - niemiecka modelka i aktorka. Pracę w zawodzie rozpoczęła w 1987 roku w wieku 17 lat. W 1990 roku zaczęła pracować na najlepszych światowych wybiegach. Od tego czasu jej twarz pojawiła się na ponad 700 okładkach najważniejszych magazynów o modzie m.in. "Vogue", "Harper's Bazaar", "Cosmopolitan", "Time", a także na opiniotwórczych "Vanity Fair", "People", "Rolling Stone", "The New York Times". Uznawana jest za jedną z trzech największych modelek wszech czasów (obok Lindy Evangelisty i Naomi Campbell). W latach 90. były one określane mianem "wielkiego tercetu". Nazywana natchnieniem Karla Lagerfelda i dumą Niemców, dla których przez długi czas nie istniała żadna inna modelka na świecie.
Jaki stanik nosi Claudia Schiffer? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Claudia Schiffer jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Irina Sheik, Claire Goose, Liz Vassey, Brigitte Bardot, Cassie, Gabrielle Union, Angelina Jolie, Krista Allen, Priscilla Barnes, Anne Hathaway

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2017.