Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Dana Delany i rozmiar stanika/wymiary

Dana Delany rozmiar biustonosza
Dana Welles Delany (ur. 13 marca 1956 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Zdobywczyni dwóch nagród Emmy za rolę Colleen McMurphy w serialu telewizyjnym China Beach (1988-1991), w ostatnim czasie najbardziej znana z serialu Gotowe na wszystko, gdzie wcieliła się w postać Katherine Mayfair. Oprócz dwóch statuetek Emmy nominowana do tej nagrody jeszcze 3-krotnie, dwa razy nominowana do Złotego Globu i dwa razy do Nagrody Gildii Aktorów Filmowych. Jest aktywna zawodowo od połowy lat 70. XX wieku.
Jaki stanik nosi Dana Delany? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Dana Delany jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Maria Whittaker, Shauna Sand, Nikki Cox, Natalia Oreiro, Kat Dennings, Jane Fonda, Ann Curry, Sophie Marceau, Patricia Richardson, Katie Cassidy

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.