Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Diane Lane i rozmiar stanika/wymiary

Diane Lane rozmiar biustonosza
Diane Lane (ur. 22 stycznia 1965 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka filmowa i modelka, nominowana do nagrody Oscara za rolę w filmie Niewierna. Diane Lane jest córką nauczyciela i opiekuna kółka teatralnego Burta Lane (zm. 2002) i piosenkarki Colleen Farrington, która w październiku 1957 roku pojawiła się w magazynie dla panów Playboy. W 1965 roku, trzynaście dni po jej narodzinach, rodzice rozwiedli się a prawo do opieki uzyskał ojciec. Mieszkała w rezydencjach hotelowych Nowego Jorku. W wieku sześciu lat pojawiła się w sztuce Eurypidesa Medea na nowojorskiej scenie La Mama Experimental Theatre. Mając trzynaście lat występowała w nowojorskich teatrach: Lincoln Centre w przedstawieniu Ajschylosa Agamemnon, La Mama Experimental Theatre i Public Theater, na Broadwayu w spektaklu Antoniego Czechowa Wiśniowy sad (The Cherry Orchard) z Meryl Streep i Raulem Julią oraz zadebiutowała z powodzeniem na dużym ekranie rolą Lauren King, uczennicy paryskiej szkoły, romansującej z francuskim rówieśnikiem w komedii romantycznej George'a Roya Hilla Mały romans (A little Romance, 1979) u boku Laurence'a Oliviera i Sally Kellerman, a za tę rolę otrzymała dwie nagrody przyznawane w Los Angeles dla Młodego Artysty. 13 sierpnia 1979 roku Lane znalazła się na okładce magazynu Time. Kolejną nagrodę dla Młodego Artysty odebrała w Los Angeles za postać samotnej, niepełnosprawnej Karen w dramacie Dotyk miłości (Touched by Love, 1980).
Jaki stanik nosi Diane Lane? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Diane Lane jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Rosario Dawson, Celina Jaitley, Sophie Ellis Bextor, Tatyana Ali, Brigitte Nielsen, Amber Smith, Masiela Lusha, Bryce Dallas Howard, Sophia Bush, Ana Beatriz Barros

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.