Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Elizabeth Berkley i rozmiar stanika/wymiary

Elizabeth Berkley rozmiar biustonosza
Elizabeth Berkley (ur. 28 lipca 1972 w Farmington Hills w stanie Michigan) - amerykańska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Przyszła na świat w żydowskiej rodzinie Freda Berkleya i Jere, ma starszego brata Jasona. Mając pięć lat pobierała lekcje tańca w Detroit Dance Company, pojawiła się w klasycznej inscenizacji baletowej Jezioro łabędzie z muzyką Piotra Czajkowskiego. Uczęszczała do North Farmington High School i Calabasas High School w Calabasas, w hrabstwie Los Angeles. W wieku trzynastu lat rozpoczęła pracę jako modelka dla prestiżowej agencji Elite. Ukończyła wydział literatury angielskiej na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles (UCLA).
Jaki stanik nosi Elizabeth Berkley? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Elizabeth Berkley jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Jennifer Hudson, Rumer Willis, Nancy Kerrigan, Mena Suvari, Kendra Wilkinson, Sophie Monk, Virginie Ledoyen, Elle MacPherson, Yunjin Kim, Cameron Diaz

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.