Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Erika Eleniak i rozmiar stanika/wymiary

Erika Eleniak rozmiar biustonosza
Erika Maya Eleniak (ur. 29 września 1969 w Glendale) - amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa. Pochodzi z rodziny ukraińskich emigrantów. Jej ojciec przybył do Hollywood z Kanady w latach 60., z zamiarem zrobienia kariery jako aktor. Tutaj się ożenił, a następnie rozstał ze swoją żoną. Erika była najstarszym dzieckiem spośród czterech sióstr i jednego brata. Kiedy wreszcie w latach 70. ojciec rozpoczął karierę jako aktor, młoda Erika stawiała pierwsze kroki w dziecięcym modelingu oraz reklamówkach telewizyjnych. W 1982 roku nastąpił przełom w życiu młodej aktorki, została zaangażowana do światowego hitu E. T. Okres szkoły średniej to trudny okres w jej życiu. Eleniak poznała alkohol i narkotyki. Ratunkiem okazało się poznanie sparaliżowanego Steve'a Fergusona, który pomógł jej umożliwiając uczęszczanie na spotkania stowarzyszenia Anonimowych Alkoholików oraz detoksykację.
Jaki stanik nosi Erika Eleniak? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Erika Eleniak jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Vail Bloom, Martine McCutcheon, Samantha Mathis, Kate Mara, Emma Watson, Catherine Zeta Jones, Susan Lucci, Tea Leoni, Eva Amurri, Taylor Swift

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.