Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Eva Mendes i rozmiar stanika/wymiary

Eva Mendes rozmiar biustonosza
Eva Mendes (ur. 5 marca 1974 r. w Miami, USA) - amerykańska aktorka. Została odkryta w Los Angeles przez fotografa, który poprosił ją o uczestnictwo w sesji zdjęciowej - owa sesja była początkiem jej kariery[potrzebne źródło]. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w jednym z odcinków serialu telewizyjnego Ostry dyżur w 1998 roku. W tym samym roku zagrała w filmie Dzieci kukurydzy V. Uznanie przyniosła jej rola Sary Harris w dramacie pt. Dzień próby. W 2007 roku zagrała u boku Nicolasa Cage´a w filmie Ghost Rider jako Roxane Simpson.
Jaki stanik nosi Eva Mendes? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Eva Mendes jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Roxanne McKee, Denise Richards, Andie MacDowell, Gena Lee Nolin, Kate Nash, Jessica Kresa, Senta Berger, Leelee Sobieski, Mary Tyler Moore, Beth Ostrosky

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.