Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Gena Lee Nolin i rozmiar stanika/wymiary

Gena Lee Nolin rozmiar biustonosza
Gena Lee Nolin (ur. 29 listopada 1971 roku w Duluth, w stanie Minnesota) - amerykańska aktorka telewizyjna i modelka. Kiedy uczęszczała do szkoły średniej, jej rodzice rozwiedli się i wraz z matką przeniosła się do Las Vegas, w stanie Nevada. Otrzymała tam tytuł Miss Las Vegas, a potem Miss Hawaiian Tropic 1993. Potem pracowała jako fotomodelka agencji Elite i Ford. Uczyła się projektowania wnętrz na uczelni w Santa Monica. Pojawiła się w programie Cena jest odpowiednia (The Price is Right, 1994). W 1995 roku znalazła się w obsadzie serialu Słoneczny patrol (1995-1998) i dwóch filmach fabularnych (1998, TV-2003) i jako ratowniczka Nelly Capshaw zyskała sporą popularność.
Jaki stanik nosi Gena Lee Nolin? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Gena Lee Nolin jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Kate Walsh, Missy Peregrym, Jordin Sparks, Christie Brinkley, Leighton Meester, Trish Stratus, Melinda Messenger, Angela Bassett, Stacie Orrico, Mariel Hemingway

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.