Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Gina Gershon i rozmiar stanika/wymiary

Gina Gershon rozmiar biustonosza
Gina L. Gershon (ur. 10 czerwca 1962 w Los Angeles w stanie Kalifornia) - amerykańska aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Przyszła na świat trzy tygodnie przed terminem jako najmłodsza z pięciorga dzieci w żydowskiej rodzinie biznesmena-sklepikarza Stana Gershona i dekoratorki wnętrz Mickey Koppel. Ma również pochodzenie francuskie, rosyjskie i holenderskie. Dorastała w Woodland Hills w stanie Kentucky. Gdy była małą dziewczynką o mało nie utonęła rozglądając się za rozgwiazdą. Już w młodym wieku zainteresowała się aktorstwem, występując w przedstawieniu Bye Bye Birdie. Ukończyła Beverly Hills High School w Beverly Hills, gdzie uczęszczał także Lenny Kravitz. Podczas nauki w Emerson College w Bostonie wystąpiła w musicalu Wyścigi (Runaways). Następnie studiowała aktorstwo w Circle in the Square Professional Theatre School w Nowym Jorku, na wydziale filozofii i psychologii na New York University oraz American Conservatory Theatre w San Francisco. Była współzałożycielką nowojorskiej trupy teatralnej Naked Angels, z którą współpracowali także - Sarah Jessica Parker i Rob Morrow, zagrała m.in. w przedstawieniach Camille i Istota ognia (The Substance of Fire). Po raz pierwszy na ekranie pojawiła się jako tancerka w filmie muzycznym Beatlemania (1981) z Christiną Applegate. W 1984 roku wystąpiła w teledysku zespołu The Cars do piosenki Hello Again.
Jaki stanik nosi Gina Gershon? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Gina Gershon jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 80C.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Carla Bruni, Minnie Driver, Jane Seymour, Nia Long, Dyanne Thorne, Keeley Hazell, Paula Abdul, Emily Osment, Katarina Witt, Marilu Henner

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.