Biustonosze znanych aktorek, artystek i celebrytek wraz ze zdjeciami.

Teraz możesz sprawdzić jaki rozmiar stanika nosi Twoja idolka - wszystko w rozmiarówce europejskiej!

Pierwszy biustonosz wynaleziono w starożytnej Grecji. Mijały lata, gdy w roku 1943 Howart Hughes zaprojektował stanik ze specjalnie wzmocnionymi miseczkami, które podnosiły i rozdzielały piersi. W ten oto sposób powstał pierwowzór współczesnego modelu biustonosza. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że rodzajów piersi jest tyle ile kobiet na świecie. Jeśli jesteście ciekawi, jakie rozmiary stanika noszą najpopularniejsze aktorki, artystki czy celebrytki, to dobrze trafiliście. Zgromadziliśmy pokaźną listę kobiet wraz ze zdjęciami. Rozmiary podawane są w numeracji europejskiej.

Najczęściej poszukiwane:

Selena Gomez
Salma Hayek
Sofia Vergara
Lana Del Rey
Ashley Olsen

Szukaj według rozmiaru miseczki: miseczka: A miseczka: B miseczka: C miseczka: D miseczka: E miseczka: F miseczka: G

Sophia Bush i rozmiar stanika/wymiary

Sophia Bush rozmiar biustonosza
Sophia Anna Bush (ur. 8 lipca 1982 w Los Angeles) - amerykańska aktorka. Urodziła się w 1982 roku w Pasadenie, Kalifornia. Dorastała w Los Angeles, gdzie uczęszczała do prywatnej szkoły dla dziewcząt. W 2000 została ukoronowana mianem Królowej Pasadena Rose. Dzięki temu stała się rozpoznawalna, co ułatwiło jej rozpoczęcie kariery aktorskiej. Jej ojciec Charles Bush jest fotografem, a matka - Maureen Bush ma studio fotograficzne. W 2004 roku uplasowała się na 1 pozycji na liście 50 najseksowniejszych kobiet. Przez 3 lata studiowała dziennikarstwo, jednak rzuciła studia dla roli Brooke Davis w serialu Pogoda na miłość W 2002 dostała rolę w Van Wilder u boku Ryana Reynoldsa. Sophia pojawiła się również w produkcji HBO - Punkt zapalny. W 2003 zagrała w niezależnym filmie Learning Curves. Ma za sobą gościnne udziały w serialach takich jak: Sabrina, nastoletnia czarownica czy Bez skazy. Sophia od 2003 roku występuje w serialu Pogoda na miłość, gdzie gra postać Brooke Davis. Ta rola przyniosła jej sporą popularność.
Jaki stanik nosi Sophia Bush? Pamiętaj, że na naszej stronie numeracja podawana jest w standardzie europejskim. Sophia Bush jest posiadaczką biustonosza o wymiarach 75B.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanej aktorki, artystki bądź celebrytki:
Często sprawdzaliście rozmiar biustonosza m. in.: Zhang Ziyi, Petra Nemcova, Tanushree Dutta, Juliette Lewis, Khloe Kardashian, Billie Piper, Nicole Eggert, Helen Hunt, Jodie Foster, Chandra North

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali wzrost aktorów, celebrytów, artystów i piosenkarzy najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.